شتابدهی و خدمات توسعه فناوری

نیل به موفقیت در توسعه و تجاری سازی فناوری و توسعه کسب وکارها و صنایع مبتنی بر فناوری های پیشرفته تنها منوط به تأمین منابع  مالی نیست. خاصه آنکه تزریق منابع مالی در زمان نامناسب، موجب عدم موفقیت کسب و کار می شود. بسیاری از طرح های دانش بنیان و یا مشارکت های جمعی در حوزه خوشه های صنعتی یا کنسرسیومهای تولیدی یا صادراتی، علیرغم تأمین منابع مالی لازم به دلایل مختلف از جمله عدم توجه به مدل کسب و کار صحیح، مسائل حقوقی، بازار و … شکست خورده اند.

بر این اساس صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس، با بهره گیری از شبکه ای از متخصصین در حوزه های مختلف، خدمات مشاوره ای و مدیریتی متنوعی را به اشخاص و شرکت های دانش بنیان ارائه می دهند که شامل تحلیل مالی طرح های سرمایه گذاری، مشاوره تأمین مالی، مطالعات بازار، استراتژی های توسعه محصول و بازار، ارزیابی فنی، خدمات مدیریتی، مالی و حسابداری، حقوقی و تأمین فناوری و مشاوره های تبلیغاتی و برندینگ می باشد.

aras logo99

بیانیه چشم انداز صندوق غیر دولتی ارس

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس در نظر دارد با بهره گیری از علم روز مدیریت و ابزارهای نوین تأمین مالی و راهکارهای مشاوره ای و انتقال دانش جهت بهبود سیستمها، تا پایان سال 98 به یکی از 5 صندوق اول پژوهش و فناوری با توجه به شاخصهای استاندارد ارزیابی در ایران تبدیل شده و به عنوان نهادی معتبر و پذیرفته شده در تأمین مالی پروژه های بزرگ تولیدی و خدماتی کشور شناخته شود

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

آدرس: آذربایجان شرقی، جلفا، منطقه آزاد ارس،مجتمع مشاهیرآذربایجان،صندوق پژوهش و نوآوری غیر دولتی ارس

تلفن:  04131352351

ایمیل: info@arasfund.ir

ایمیل: fund.rt.aras@gmail.com

 

اشتراک با ما

تمامی حقوق سایت برای صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس محفوظ میباشد