فرآیندهای کاری صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس

صندوق  غیر دولتی ارس به عنوان یک صندوق پژوهش و فناوری، در جهت رفع موانع تولید، گسترش خدمات و کمک به توسعه پایدار قدم برداشته و میکوشد تا از طریق خدماتی که در موضوع فعالیت صندوق وجود دارد، مشکلات واحدهای کسب و کار و شخصیتهای حقیقی و حقوقی فناور در تأمین منابع مالی، دریافت مشاوره های راهبردی و عملیاتی، سرمایه گذاری و یا در حین اجرا و تجاری سازی پروژه های پژوهشی را، به حداقل برساند.

برای برقراری تعامل کافیست متقاضی با مراجعه به سایت و یا تماس با کارشناسان این صندوق و ثبت اطلاعات، نسبت به دریافت خدمات اقدام کند و بدیهیست که پس از اولین ارتباط، صندوق به عنوان امین متقاضی شناخته می شود.

روشن است تنها با شکل‌گیری رابطه‌ای مبتنی بر صداقت و اطمینان طی دریافت خدمات و پس از آن بوده که متقاضی یا مشتری، مدارک و اسناد مرتبطه را بدون نگرانی در اختیار قرار می‌دهد و بدین ترتیب امیدواریم تا در یک ارتباط دوطرفه، دسترسی به اهداف متعالی و نتایجی موفق و ماندگار امکان‌پذیر گردد.

به عبارت دیگر پس از آنکه ارزیابی و اعتبارسنجی متقاضی توسط کارشناسان حرفه ای صندوق صورت گرفت، تفاهم‌نامه یا قرارداد همکاری تنظیم شده و بر طبق فرایندهای اجرائی تدوین شده،  همکاری اجرایی شده و کلیت و مراحل کار پایش و ممیزی می‌گردد و دریافت کننده خدمت، صندوق را علاوه بر یک مشاور و همکار، به واقع یک حامی فکری و پشتیبان صمیمی در کنار خود خواهد داشت.

فرآیندهای کاری صندوق

فرایند اخذ تسهیلات تفاهمی

فرایند اخذ تسهیلات تفاهمی

tashilat

فرایند سرمایه گذاری خطر پذیر
فرایند ایجاد تفاهم نامه لیزینگ
فرایند عارضه یابی و مشاوره بهبود
فرایند پژوهش

aras logo99

بیانیه چشم انداز صندوق غیر دولتی ارس

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس در نظر دارد با بهره گیری از علم روز مدیریت و ابزارهای نوین تأمین مالی و راهکارهای مشاوره ای و انتقال دانش جهت بهبود سیستمها، تا پایان سال 98 به یکی از 5 صندوق اول پژوهش و فناوری با توجه به شاخصهای استاندارد ارزیابی در ایران تبدیل شده و به عنوان نهادی معتبر و پذیرفته شده در تأمین مالی پروژه های بزرگ تولیدی و خدماتی کشور شناخته شود

آخرین مطالب

اطلاعات تماس

آدرس: آذربایجان شرقی، جلفا، منطقه آزاد ارس،مجتمع مشاهیرآذربایجان،صندوق پژوهش و نوآوری غیر دولتی ارس

تلفن:  04131352351

ایمیل: info@arasfund.ir

ایمیل: fund.rt.aras@gmail.com

 

اشتراک با ما

تمامی حقوق سایت برای صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی ارس محفوظ میباشد